Przegrana w ostatnich minutach - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: środa, 1.05.2024 | Imieniny obchodzą: Józef, Jeremiasz, Filip

« powrótPrzegrana w ostatnich minutach

Przegrana w ostatnich minutach

23.01.2010 19:27 - Admin Porażką naszego zespołu zakończył się dzisiejszy mecz, choć po trzech kwartach prowadziliśmy 10 pkt.Przegrana tym razem była nie zasłużona ,niestety po dobrej grze nie wykorzystaliśmy szansy ,a o ostatecznym niekorzystnym wyniku zadecydowała ostatnia minuta.Po wyeliminowaniu w IV kwarcie za faule Kaczmarka ,Dźwilewskiego , Płatka , Malony i Ulricha (kontuzja) naszemu zespołowi nie udało się utrzymać efektywności gry.Dramatem była sama końcówka. Przy remisie na 57 sek. do końca, skuteczną akcją zakończoną rzutem za 3 pkt. popisał się Stankiewicz ,po naszej nieudanej akcji , goście wykonali kolejne skuteczne zagranie . W szeregi naszej drużyny wdarła się duże nerwowość w prowadzeniu gry i w pozostałych kilkudziesięciu sekundach punkty zdobywali już tylko goście.
Doral Zetkama Nysa Kłodzko -AZS Poznań 81:90 (24:22,24:16,18:1715:35)
Punkty zdobywali:Kaczmarek 24(1),Dzwilewski(2) 16,Kowalski 14(2).Lipiński 6,Malona 9,Wyrwas 4,Płatek 4,Radwański4
Dla AZS-u punktowali :Sobkowiak 21,Stankiewicz 16, Gołdziński,Gacek 12,Szydłowski 11,Gierwazik 7,Kaczor 7,Walczak